-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
вугілля кам’яне марки ДГМ, ГМ, АС
Тендер Prozorro UA-2017-02-02-000390-c
вугілля кам’яне марки ДГМ, ГМ, АС
Завершена
2 653 678.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 300.00 UAH
Номер:
50d1d7b98abb47be8989329a9328b360
Внутрішній номер закупівлі:
674809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-02-000390-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38147199
-
Адреса:
27000, Україна, Кіровоградська область, Добровеличківка, Леваневського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Злочевський Сергій Анатолійович 380973725871 vodv72@i.ua http://dvorda.pp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 653 678.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2017 17:06 - 17.02.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2017 17:06 - 27.02.2017 11:00
Аукціон:
28.02.2017 13:51 - 28.02.2017 14:12
Період кваліфікації:
28.02.2017 14:12 - 06.03.2017 16:24
Період завантаження договору:
28.02.2017 14:12 - 20.03.2017 14:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 653 678.00 вугілля кам’яне марки ДГМ, ГМ, АС