-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля А 50-100- ID: UA-2020-11-16-003427-c
- Дата створення : 16.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7208538
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
«Вугілля марки АКО (50-100), ДО (25-50), АО (25-70)» - код національного класифікатора Укр...×-
«Вугілля марки АКО (50-100), ДО (25-50), АО (25-70)» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – (ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо)
- ID: UA-2020-11-13-011704-c
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7198004
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля марки АКО (50-100), ДО (25-50), АО (25-70)- ID: UA-2020-09-22-001674-b
- Дата створення : 22.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6390531
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вугілля марки АМ (13-25), ДО (25-50), АО (25-70)- ID: UA-2020-06-02-005146-b
- Дата створення : 02.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5147205
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин- ID: UA-2019-12-26-000988-b
- Дата створення : 26.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4258889
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний- ID: UA-2019-12-26-000187-b
- Дата створення : 26.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4257463
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2019-10-15-000770-b
- Дата створення : 15.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3886612
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне- ID: UA-2019-08-01-002378-b
- Дата створення : 01.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3638173
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне- ID: UA-2019-07-02-002393-b
- Дата створення : 02.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3535111
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації ЄДРПОУ: 02145292ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
газ природний- ID: UA-2019-04-23-001968-b
- Дата створення : 23.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3332997
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля камьяне- ID: UA-2019-05-08-001748-c
- Дата створення : 08.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3328836
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дизельне паливо, бензин- ID: UA-2019-01-10-000213-a
- Дата створення : 10.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3087902
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2018-12-27-001852-c
- Дата створення : 27.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2967356
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (25-200)- ID: UA-2018-10-05-001228-c
- Дата створення : 05.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2582179
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин- ID: UA-2018-10-25-001046-a
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2544259
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -