-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний
Тендер Prozorro UA-2019-12-26-000187-b
Завершена
407 035.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 035.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 035.18 UAH
Номер:
0f83e5c7d99547d3b6822b0f1d388647
Внутрішній номер закупівлі:
4257463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-26-000187-b
Замовник:
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт Тарутине, пр-т Миру, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іваницький Андрій +380484731369 tarutinoviddil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
407 035.20 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 035.18 UAH
Період уточнення:
26.12.2019 09:36 - 31.12.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2019 09:36 - 10.01.2020 13:00
Аукціон:
13.01.2020 12:36 - 13.01.2020 12:57
Період кваліфікації:
13.01.2020 12:57 - 16.01.2020 11:44
Період завантаження договору:
13.01.2020 12:57 - 02.02.2020 12:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ природний
Кількість
55000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
Оскарження: 13.01.2020 12:57 - 27.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Оскарження: 13.01.2020 12:57 - 27.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
318 945.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 909.82 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2020 11:44
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Початкова пропозиція
373 395.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
c31efc042c6a41cb8932cb23b90349aa
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-26-000187-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Номер договору:
015004(2020)-БТ
Сума договору:
195 146.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
162 621.93 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
05.02.2020 14:15
Статус:
Виконаний