• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

407 035.20 UAH
Номер: 9b38041b5cf249cabbc676713a51e360
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-26-000433-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАРУТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації
Очікувана вартість: 407 035.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 26.12.2019 09:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
газ природний
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 55000 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума203 517.60 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума203 517.60 UAH