-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-10-15-000770-b
Завершена
348 334.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 741.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 741.67 UAH
Номер:
4c6e88b336274bb7bb526e46cf39c873
Внутрішній номер закупівлі:
3886612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-15-000770-b
Замовник:
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт Тарутине, пр-т Миру, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іваницький Андрій +380484731369 tarutinoviddil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
348 334.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 741.67 UAH
Період уточнення:
15.10.2019 11:21 - 20.10.2019 12:07
Період прийому пропозицій:
15.10.2019 11:21 - 30.10.2019 11:07
Аукціон:
31.10.2019 13:28 - 31.10.2019 13:55
Період кваліфікації:
31.10.2019 13:55 - 04.11.2019 11:05
Період завантаження договору:
31.10.2019 13:55 - 20.11.2019 13:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Джерело фінансування: додаткова дотація з місцевого бюджету на здійснення перехідних видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету)
Кількість
44830 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
Оскарження: 31.10.2019 13:55 - 15.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Оскарження: 31.10.2019 13:55 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
267 215.04 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 530.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2019 11:05
Документи
48
Скарги
0
ТОВ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
267 904.08 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 531.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС 050-428-5556 KRAIOVA96_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Початкова пропозиція
296 998.74 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 508.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
e134f269332a496ba8868f40d4f33c39
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-15-000770-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Номер договору:
015019-БТ(19)
Сума договору:
50 159.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 799.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
25.11.2019 17:29
Статус:
Виконаний