-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
50 159.52
UAH з ПДВ
Номер:
e134f269332a496ba8868f40d4f33c39
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-15-000770-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Тарутинської районної державної адмінистрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Контактна особа:
Іваницький Андрій +380484731369 tarutinoviddil@ukr.net
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт Тарутине, пр-т Миру, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
015019-БТ(19)
Дата підписання:
25.11.2019 17:29
Період дії договору:
25.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
50 159.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 359.92 UAH)
Оплачено:
50 159.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 359.92 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Джерело фінансування: додаткова дотація з місцевого бюджету на здійснення перехідних видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету)
Кількість
8000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c53f8c9dadd34585895252a0a0a86a38
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни на природний газ на внутрішньому ринку України. Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.12.2019 14:09
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4e45dcfbe47349bbba479cf5d13bd864
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменьшення суми договору на 205370 грн., 48 коп.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
bcd9d94ae6f740d393743cdd92a1093b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 15:55
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d0194176ddb64531b664b234fa5b187f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору в осязі, що не перевищує 20 відсотків від суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, а саме 10031 грн, 90 коп.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
10.02.2020 12:49
Статус:
Опубліковано