-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-27-001852-c
Завершена
511 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 557.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 557.50 UAH
Номер:
a2bc71c30bda47019d497b9414bca06b
Внутрішній номер закупівлі:
2967356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-27-001852-c
Замовник:
Відділ Освіти Тарутинської районної Державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутине, пр.Миру 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакар Валентина Володимирівна 380484731484 komitet-tarroo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
511 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 557.50 UAH
Період уточнення:
27.12.2018 16:56 - 04.01.2019 08:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2018 16:56 - 14.01.2019 08:00
Аукціон:
15.01.2019 11:00 - 15.01.2019 11:21
Період кваліфікації:
15.01.2019 11:21 - 17.01.2019 14:39
Період завантаження договору:
15.01.2019 11:21 - 04.02.2019 11:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
27500 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
Оскарження: 15.01.2019 11:21 - 28.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Оскарження: 15.01.2019 11:21 - 28.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
336 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2019 14:39
Документи
30
Скарги
0
ТОВ ЮГ-ГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380487286274 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Початкова пропозиція
363 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
363 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c47afab4d434dcaad05e0bb22450b00
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-27-001852-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Номер договору:
015004-БТ(19)
Сума договору:
336 930.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
05.02.2019 16:00
Статус:
Виконаний