-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
336 930.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c47afab4d434dcaad05e0bb22450b00
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-27-001852-c-b1
Замовник:
Відділ Освіти Тарутинської районної Державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Контактна особа:
Вакар Валентина Володимирівна 380484731484 komitet-tarroo@ukr.net
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутине, пр.Миру 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
015004-БТ(19)
Дата підписання:
05.02.2019 16:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
336 930.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 336 930.00 UAH)
Оплачено:
336 930.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 336 930.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
27500 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019