-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптер живлення DC 5V- ID: UA-2026-08-31-008432-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241717
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інвертор гібридний 6kW Deye SUN-6K-SG05LP1-EU, однофазний для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-05-26-001788-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29335236
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сонячний інвертор Growatt 5000w 48v 100a- ID: UA-2026-02-09-013023-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28237795
ДК 021:2015: 31155000-7 ІнверториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інвертор гібридний 6kW Deye SUN-6K-SG05LP1-EU, однофазний для потреб Сил оборони України- ID: UA-2025-10-31-011000-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26964745
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядний пристрій iSDT PC-4860S LiPO Parallel Charging Board (HP0015.0023); Зарядний прист...×-
Зарядний пристрій iSDT PC-4860S LiPO Parallel Charging Board (HP0015.0023); Зарядний пристрій АIR 8 ISDT DC 10-34B 1,0-35В 0,1-20A DC 500BT (ISDT Air 8
- ID: UA-2025-07-28-000333-a
- Дата створення : 28.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25981642
ДК 021:2015: 31158000-8 Зарядні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторний блок живлення BVP TR 30V 30A- ID: UA-2025-03-18-009465-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24746866
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядні пристрої для потреб Сил оборони України- ID: UA-2025-02-13-004104-a
- Дата створення : 13.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24416324
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -