-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зарядні пристрої для потреб Сил оборони України
Тендер Prozorro UA-2025-02-13-004104-a
Завершена
839 933.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 399.33 UAH
мін. крок: 1% або 8 399.33 UAH
Номер:
7e72f2e36a124df0a0620e95eadf7e6c
Внутрішній номер закупівлі:
24416324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-13-004104-a
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Каріна Керімова +380684506823 uproboronazakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
839 933.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2025 11:12 - 18.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2025 11:12 - 21.02.2025 10:00
Аукціон:
24.02.2025 14:52 - 24.02.2025 15:27
Період кваліфікації:
24.02.2025 15:27 - 06.03.2025 20:24
Період завантаження договору:
12.03.2025 00:00 - 22.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴839 933.33 Зарядний пристрій ToolkitRC Q6AC 100Wx4/250Wx4 AC/DC (або еквівалент)