-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядні пристрої для потреб Сил оборони України
Оголошено тендер
839 933.33
UAH
Номер:
dc363bce5457427b8b5b0cfd1e88f61f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-13-004700-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
839 933.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зарядні пристрої для потреб Сил оборони України
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.02.2025 10:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума839 933.33 UAH