-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядний пристрій iSDT PC-4860S LiPO Parallel Charging Board (HP0015.0023); Зарядний пристрій АIR 8 ISDT DC 10-34B 1,0-35В 0,1-20A DC 500BT (ISDT Air 8
Тендер Prozorro UA-2025-07-28-000333-a
Завершена
38 610.00
UAH без ПДВ
Номер:
d5ecbebddcf44486943752f20eb5bdaa
Внутрішній номер закупівлі:
25981642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-28-000333-a
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Павло Харченко +380684506823 uproboronazakup2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31158000-8 Зарядні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача. Запит Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів погоджується (затверджується) їх уповноваженою службовою (посадовою) особою та повинен містити обґрунтування нагальності потреби у здійсненні закупівлі відповідно до цього підпункту
Обґрунтування умови застосування:
підпункт 21 пункту 13 Особливостей: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача"
Очікувана вартість:
38 610.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зарядний пристрій iSDT PC-4860S LiPO Parallel Charging Board (HP0015.0023)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.07.2025
Місце постачання
69107, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя відповідно до умов Договру
На карті
Зарядний пристрій АIR 8 ISDT DC 10-34B 1,0-35В 0,1-20A DC 500BT (ISDT Air 8)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.07.2025
Місце постачання
69107, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя відповідно до умов Договру
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВЕЛІЄВА ГАННА ГЕРМАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2993209947
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
38 610.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2025 09:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
46b7aba8e90642678c73aa02ba105b48
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-28-000333-a-a1
Постачальник:
ВЕЛІЄВА ГАННА ГЕРМАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2993209947
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
346ОБ
Сума договору:
38 610.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
25.07.2025 14:55
Статус:
Підписаний