-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторний блок живлення BVP TR 30V 30A
Тендер Prozorro UA-2025-03-18-009465-a
Завершена
176 120.00
UAH без ПДВ
Номер:
94284573cb7b47f39e73cbf60c2f0b2d
Внутрішній номер закупівлі:
24746866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-18-009465-a
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Каріна Керімова +380684506823 uproboronazakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача. Запит Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів погоджується (затверджується) їх уповноваженою службовою (посадовою) особою та повинен містити обґрунтування нагальності потреби у здійсненні закупівлі відповідно до цього підпункту
Обґрунтування умови застосування:
підпункт 21 пункту 13 Особливостей: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача"
Очікувана вартість:
176 120.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лабораторний блок живлення BVP TR 30V 30A
Кількість
8 штука
Період постачання
10.03.2025 - 25.03.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЯКУБОВ ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3053109238
-
Адреса:
69093, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Звенигородська будинок 16 квартира 94
Ціна пропозиції
176 120.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2025 14:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc471e6b3530407f9c33e54f87d65907
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-18-009465-a-b1
Постачальник:
ЯКУБОВ ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3053109238
-
Адреса:
69093, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Звенигородська будинок 16 квартира 94
Номер договору:
146/ОБ
Сума договору:
176 120.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.03.2025 12:56
Статус:
Підписаний