-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хмиз всі породи L1 (<6)- ID: UA-2026-08-13-010394-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30080327
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) B,C, D2b (від 25-50 см) L2-4м- ID: UA-2026-08-07-007779-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025987
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D2b (від 30) L3м- ID: UA-2026-06-12-008441-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29524530
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хмиз всі породи L1 (<6)- ID: UA-2026-06-12-006581-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29522668
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D2b (25-29) L3м; Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C,...×-
Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D2b (25-29) L3м; Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D3а (30-34) L3м; Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D3b (35-39) L3м; Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D4 (40-49) L3м
- ID: UA-2026-06-11-010317-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29511948
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хмиз всі породи L1 (<6)- ID: UA-2026-04-16-007467-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28936343
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні, 1 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2026-03-13-002992-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28595415
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 2 групи, ТУУ, неколоті, сосна звичайна, 1,9 м, від 1 м.куб- ID: UA-2026-02-13-012093-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28302838
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 2 групи, ТУУ, неколоті, сосна звичайна, 1,9 м, від 1 м.куб- ID: UA-2026-02-13-011721-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28302476
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 2 групи, ТУУ, неколоті, сосна звичайна, 1,9 м, від 1 м.куб- ID: UA-2026-02-13-011467-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28302244
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісоматеріали круглі- ID: UA-2026-01-26-000809-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28045421
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хмиз всі породи L1 (Ø<6)- ID: UA-2026-01-26-000343-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28044962
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 2 групи, ТУУ, неколоті, сосна звичайна, 1,9 м, від 1 м.куб- ID: UA-2025-12-05-013184-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27424727
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хмиз всі породи L1 (Ø<6)- ID: UA-2025-11-25-001502-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27250729
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні, 1 м, від 1 м.куб.- ID: UA-2025-11-04-006119-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26988734
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -