• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Хмиз всі породи L1 (<6)

Торги не відбулися

2 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 23971e062e504a85a12560fa8d4f787f
Внутрішній номер закупівлі: 29522668
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-006581-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
Контактна особа: Тетяна Ємець +380986102469 tania.emets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 13:01 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 13:01 - 22.06.2026 08:00
Аукціон: з 23.06.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 400.00 Хмиз всі породи L1 (<6)