-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хмиз всі породи L1 (<6)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-010394-a
Торги не відбулися
5 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ce28e610f9fe4d19b367181af828e1cd
Внутрішній номер закупівлі:
30080327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-010394-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08731826
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТАРОКОТЕЛЕВСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ємець +380986102469 tania.emets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:51 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:51 - 21.08.2026 08:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 000.00 Хмиз всі породи L1 (<6)