-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хмиз всі породи L1 (<6)
Оголошено тендер
6 000.00
UAH
Номер:
e2bc1e111d704ffb939a6cf7f795a193
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-012471-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08731826
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТАРОКОТЕЛЕВСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08731826
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТАРОКОТЕЛЕВСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хмиз всі породи L1 (<6)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.08.2026 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума6 000.00 UAH