-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D2b (від 30) L3м
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-008441-a
Торги не відбулися
27 540.00
UAH з ПДВ
Номер:
95a81507111e4a08816015d94c0158da
Внутрішній номер закупівлі:
29524530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-008441-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08731826
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТАРОКОТЕЛЕВСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ємець +380986102469 tania.emets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 14:23 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 14:23 - 22.06.2026 08:00
Аукціон:
з 23.06.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 540.00 Круглі лісоматеріали, Липа (TILC) C, D2b (від 30) L3м