-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2020-04-16-001718-a
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4845915
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (деревина дровяна для промислового використання з перевезенням) (дрова для опален...×-
Деревина (деревина дровяна для промислового використання з перевезенням) (дрова для опалення навчальних закладів)
- ID: UA-2020-04-16-001489-a
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4845177
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2020-04-16-000545-c
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4843337
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (паливна деревина) для Бабинської гімназії- ID: UA-2020-04-16-000461-a
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4841861
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) дрова для опалення навчальних закладів- ID: UA-2020-02-17-001657-b
- Дата створення : 17.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4503540
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) дрова для опалення навчальних закладів- ID: UA-2020-01-31-001217-c
- Дата створення : 31.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4413003
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2019-08-15-001284-a
- Дата створення : 15.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3684844
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2019-08-03-000023-b
- Дата створення : 03.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3644481
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2019-04-09-001378-b
- Дата створення : 09.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3282025
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2019-03-21-001502-b
- Дата створення : 21.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3214283
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2018-11-23-001682-b
- Дата створення : 23.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2621282
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2018-11-20-000088-a
- Дата створення : 20.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2598748
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина (дрова для опалення навчальних закладів)- ID: UA-2018-11-19-001379-b
- Дата створення : 19.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2596948
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина (дрова для опалення навчальних закладів )- ID: UA-2018-09-14-000106-b
- Дата створення : 14.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2368439
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина (дрова для опалення навчальних закладів )- ID: UA-2018-07-26-000606-b
- Дата створення : 26.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2215416
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -