-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)
Тендер Prozorro UA-2019-08-03-000023-b
14 лотів
Завершена
324 156.00
UAH з ПДВ
Номер:
695e1539b1d341038620f71aa8b38ed0
Внутрішній номер закупівлі:
3644481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-03-000023-b
Замовник:
Відділ освіти Косівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143554
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, Косів, вул. Шевченка, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Валерій Миколайович +380347822348 osvita@kosivrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим, що відділом освіти Косівської РДА було проведено дві процедури відкритих торгів за лотами на закупівлю деревини (паливної деревини) (дрова для опалення навчальних закладів) 14 лотів та було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, була обрана переговорна процедура закупівлі, а саме: Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: оголошення про проведення відкритих торгів: UA-2019-03-21-001502-b; звіт про результати проведення процедури закупівлі: UA-2019-03-21-001502-b, 08.04.2019 р. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: оголошення про проведення відкритих торгів: UA-2019-04-09-001378-b; звіт про результати проведення процедури закупівлі: UA-2019-04-09-001378-b, 24.04.2019 р. Отже, необхідно застосувати переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIІІ (із змінами) , а саме – «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників…».
Очікувана вартість:
324 156.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴44 040.00 Лот № 13 Дрова для опалення Городянської ЗОШ І-ІІ ступенів
- Лот №2 ₴47 928.00 лот № 14 Дрова для опалення Шешорської ЗОШ І-ІІ ступенів
- Лот №3 ₴46 056.00 лот № 4 Дрова для опалення Старокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Лот №4 ₴10 932.00 лот № 5 Дрова для опалення Пістинь-Царинської ЗОШ І ступеня
- Лот №5 ₴37 752.00 лот № 7 Дрова для опалення Великорожинської ЗОШ І-ІІ ступенів
- Лот №6 ₴30 024.00 лот № 8 Дрова для опалення Малорожинського НВК
- Лот №7 ₴33 816.00 лот № 9 Дрова для опалення Снідавської ЗОШ І-ІІ ступенів
- Лот №8 ₴45 768.00 лот № 10 Дрова для опалення Яворів-Безульківської ЗОШ І-ІІ ступенів
- Лот №9 ₴27 840.00 от № 11 Дрова для опалення Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів