-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) (дрова для опалення навчальних закладів)
Тендер Prozorro UA-2019-03-21-001502-b
14 лотів
Торги не відбулися
566 364.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 53.58 UAH
мін. крок: 0% або 53.58 UAH
Номер:
3c3c944fe4d449ad99bcdd82aed3b149
Внутрішній номер закупівлі:
3214283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-21-001502-b
Замовник:
Відділ освіти Косівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143554
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, Косів, вул. Шевченка, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Валерій Миколайович +380347822348 zakupivli.kosiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
566 364.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2019 17:43 - 29.03.2019 16:47
Період прийому пропозицій:
21.03.2019 17:43 - 08.04.2019 17:47
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴48 960.00 Дрова для опалення Бабинської ЗОШ I-II ступенів
- Лот №2 ₴21 552.00 Дрова для опалення Баня-Березівської ЗОШ I-II ступенів
- Лот №3 ₴110 232.00 Дрова для опалення Соколівської ЗОШ I-II ступенів
- Лот №4 ₴45 096.00 Дрова для опалення Старокутської ЗОШ I-IІI ступенів
- Лот №5 ₴10 716.00 Дрова для опалення Пістинь-Царинської ЗОШ I ступеня
- Лот №6 ₴12 648.00 Дрова для опалення Вербовецької ЗОШ I-ІІ ступенів
- Лот №7 ₴37 752.00 Дрова для опалення Великорожинської ЗОШ I-ІІ ступенів
- Лот №8 ₴30 024.00 Дрова для опалення Малорожинського НВК
- Лот №9 ₴33 816.00 Дрова для опалення Снідавської ЗОШ I-ІІ ступенів
- Лот №10 ₴45 768.00 Дрова для опалення Яворів-Безульківської ЗОШ I-ІІ ступенів
- Лот №11 ₴27 840.00 Дрова для опалення Яворівської ЗОШ I-ІІІ ступенів
- Лот №12 ₴49 992.00 Дрова для опалення Шепітської ЗОШ I-ІІ ступенів
- Лот №13 ₴44 040.00 Дрова для опалення Городянської ЗОШ I-ІІ ступенів
- Лот №14 ₴47 928.00 Дрова для опалення Шешорської ЗОШ I-ІІ ступенів