• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Деревина (паливна деревина) дрова для опалення навчальних закладів

14 лотів

Торги не відбулися

623 775.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 59.24 UAH
Номер: 82d07cf40217427ca8bd8f5bb5cf18ea
Внутрішній номер закупівлі: 4413003
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-31-001217-c   
Замовник: Відділ освіти Косівської РДА
Контактна особа: Марчук Валерій Миколайович +380347822348 osvita@kosivrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 623 775.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.01.2020 14:55 - 07.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2020 14:55 - 17.02.2020 15:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴54 172.00 Дрова для опалення Бабинської гімназії
  • Лот №2 ₴23 848.00 Дрова для опалення Баня-Березівської гімназії
  • Лот №3 ₴122 066.00 Дрова для опалення Соколівської гімназії
  • Лот №4 ₴49 906.00 Дрова для опалення Старокутського ліцею
  • Лот №5 ₴11 847.00 Дрова для опалення Пістинь-Царинської початкової школи
  • Лот №6 ₴13 980.00 Дрова для опалення Вербовецької гімназії
  • Лот №7 ₴40 912.00 Дрова для опалення Великорожинської гімназії
  • Лот №8 ₴32 534.00 Дрова для опалення Малорожинської гімназії
  • Лот №9 ₴36 646.00 Дрова для опалення Снідавської гімназії
  • Лот №10 ₴49 598.00 Дрова для опалення Яворів-Безульківської гімназії
  • Лот №11 ₴30 170.00 Дрова для опалення Яворівського ліцею "Гуцульщина"
  • Лот №12 ₴54 172.00 Дрова для опалення Шепітської гімназії
  • Лот №13 ₴49 752.00 Дрова для опалення Городянської гімназії
  • Лот №14 ₴54 172.00 Дрова для опалення Шешорської гімназії