• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина (паливна деревина) дрова для опалення навчальних закладів

Оголошено тендер

623 775.00 UAH
Номер: 3d71062b38c047b18f53d17be81fa6a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-30-004129-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Косівської РДА
Замовник: Відділ освіти Косівської РДА
Очікувана вартість: 623 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (паливна деревина) дрова для опалення навчальних закладів
Примітки: 14 лотів
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.01.2020 17:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (паливна деревина) дрова для опалення навчальних закладів
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 576 метри кубічні
Період постачання до 30.09.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума623 775.00 UAH