-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету української мови та літератури- ID: UA-2021-04-29-003480-a
- Дата створення : 29.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9737445
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ "ОБДАРОВАНІСТЬ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання (Флеш USB 16GB)- ID: UA-2020-12-28-001708-b
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8029898
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ "ОБДАРОВАНІСТЬ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання для кабінету математики (Тип 1), комплект обладнання для кабінету мате...×-
Комплект обладнання для кабінету математики (Тип 1), комплект обладнання для кабінету математики (Тип 2)
- ID: UA-2020-05-28-000558-a
- Дата створення : 28.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5110740
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ "ОБДАРОВАНІСТЬ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету інформатики.- ID: UA-2020-04-16-002541-c
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4855473
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ "ОБДАРОВАНІСТЬ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету математики- ID: UA-2020-04-16-000707-c
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4844463
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ "ОБДАРОВАНІСТЬ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету географії- ID: UA-2019-07-31-000664-c
- Дата створення : 31.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3634321
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ "ОБДАРОВАНІСТЬ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету математики- ID: UA-2018-07-25-001297-c
- Дата створення : 25.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2334911
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ "ОБДАРОВАНІСТЬ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключ електронний "Алмаз-1К"- ID: UA-2017-12-11-002152-c
- Дата створення : 11.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1431819
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ "ОБДАРОВАНІСТЬ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2017-04-11-000489-a
- Дата створення : 11.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 735315
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ "ОБДАРОВАНІСТЬ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флеш-пам'ять- ID: UA-2017-03-27-001626-b
- Дата створення : 27.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 691215
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ "ОБДАРОВАНІСТЬ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23004348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -