-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету географії
Тендер Prozorro UA-2019-07-31-000664-c
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
b42fdeb09eb84a6bb0a8120a70946b39
Внутрішній номер закупівлі:
3634321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-31-000664-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ "ОБДАРОВАНІСТЬ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23004348
-
Адреса:
61047, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МИРУ , будинок 102-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лісаченко Сергій +380572991003 buh.obdarovanist@internatkh.org.ua https://obdarovanist.kh.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2019 17:46 - 05.08.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2019 17:46 - 15.08.2019 19:00
Аукціон:
16.08.2019 13:08 - 16.08.2019 13:29
Період кваліфікації:
16.08.2019 13:29 - 20.08.2019 11:23
Період завантаження договору:
16.08.2019 13:29 - 05.09.2019 13:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання для оснащення кабінету географії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
Оскарження: 16.08.2019 13:29 - 31.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380500745240, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Оскарження: 16.08.2019 13:29 - 31.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
347 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2019 11:23
Документи
34
Скарги
0
ФОП Доценко Дмитро Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3480101799
-
Контактна особа:
Доценко Дмитро Сергійович +380962485776 fizospdocenko@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Г. Сковороди, буд 76
Початкова пропозиція
349 530.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 530.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e64e847372d4d08b1593520e685f18c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-31-000664-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380500745240, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Номер договору:
56
Сума договору:
347 820.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
05.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний