-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету математики
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-001297-c
Комп'ютерне обладнання (навчальне обладнання для оснащення кабінету математики)
Завершена
728 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 640.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 640.00 UAH
Номер:
636e92880d9b468db9741433575bc73f
Внутрішній номер закупівлі:
2334911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-25-001297-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ "ОБДАРОВАНІСТЬ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23004348
-
Адреса:
61047, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МИРУ , будинок 102-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лісаченко Сергій +380572991003 buh.obdarovanist@internatkh.org.ua http://obdarovanist.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
728 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 640.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 16:43 - 31.07.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2018 16:43 - 10.08.2018 12:00
Аукціон:
13.08.2018 13:00 - 13.08.2018 13:21
Період кваліфікації:
13.08.2018 13:21 - 14.08.2018 16:12
Період завантаження договору:
13.08.2018 13:21 - 02.09.2018 13:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання для оснащення кабінету математики
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІВЕРЕ БЕНЕ 2"
Оскарження: 13.08.2018 13:21 - 25.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35265531
-
Контактна особа:
Кохан Ярослав Валерійович 380442293043, 380442293043 viverebene16@gmail.com
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Івана Мазепи, 26
Оскарження: 13.08.2018 13:21 - 25.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
726 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
716 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2018 16:12
Документи
26
Скарги
0
Фізична особа підприємець Рогоза Валентин Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3017615712
-
Контактна особа:
Рогоза Валентин Володимирович 380506574443, 380506574443 rogoza_v@ukr.net
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, Бальзака, буд. 61, кв. 42
Початкова пропозиція
727 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
716 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
b98715d3073e43e286fc3149bd6405e5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-25-001297-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІВЕРЕ БЕНЕ 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35265531
-
Контактна особа:
Кохан Ярослав Валерійович 380442293043, 380442293043 viverebene16@gmail.com
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Івана Мазепи, 26
Номер договору:
20
Сума договору:
716 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний