-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету математики
Комп'ютерне обладнання (навчальне обладнання для оснащення кабінету математики)
716 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
b98715d3073e43e286fc3149bd6405e5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-25-001297-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІВЕРЕ БЕНЕ 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35265531
-
Контактна особа:
Кохан Ярослав Валерійович 380442293043, 380442293043 viverebene16@gmail.com
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Івана Мазепи, 26
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
Комп'ютерне обладнання (навчальне обладнання для оснащення кабінету математики)
Номер договору:
20
Дата підписання:
04.09.2018 00:00
Період дії договору:
04.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
716 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 716 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання для оснащення кабінету математики
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.12.2018