-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне обладнання для оснащення кабінету математики
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-000707-c
Завершена
620 581.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 102.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 102.90 UAH
Номер:
720fd134d4ef4f3f8a6bc14780ae4101
Внутрішній номер закупівлі:
4844463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-16-000707-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ "ОБДАРОВАНІСТЬ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23004348
-
Адреса:
61047, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МИРУ , будинок 102-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лісаченко Сергій Семенович +380572991003 Obdarovanist@ukr.net https://obdarovanist.kh.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 581.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 102.90 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 11:41 - 21.04.2020 13:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2020 11:41 - 01.05.2020 13:00
Аукціон:
04.05.2020 12:56 - 04.05.2020 13:17
Період кваліфікації:
04.05.2020 13:17 - 08.05.2020 22:42
Період завантаження договору:
08.05.2020 22:42 - 28.05.2020 22:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗагальний та спеціальні фонди
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кабінет математики (Тип 1)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.09.2020
кабінет математики (Тип 2)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Оскарження: 08.05.2020 22:42 - 19.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Оскарження: 08.05.2020 22:42 - 19.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
618 792.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
615 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2020 22:42
Документи
18
Скарги
0
ФОП Доценко Дмитро Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3480101799
-
Контактна особа:
Доценко Дмитро Сергійович +380962485776 fizospdocenko@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Г. Сковороди, буд 76
Початкова пропозиція
620 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
617 477.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
c3bf2ac35daf4c50966150020ae6ecdd
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-000707-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Номер договору:
49
Сума договору:
615 660.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
513 050.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
19.05.2020 00:01
Статус:
Розірваний