-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-06-10-007029-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29494394
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-06-05-006004-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29450813
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти поштові немарковані- ID: UA-2025-12-23-011319-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27722531
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печатка гербова- ID: UA-2025-12-22-012984-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27699081
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30192153-8 ШтампиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Печатка гербова- ID: UA-2025-11-28-005969-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27314250
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30192153-8 ШтампиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Печатка гербова- ID: UA-2025-11-13-013639-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27116345
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30192153-8 ШтампиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя- ID: UA-2025-10-07-008143-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26666548
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2025-09-19-007221-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26493052
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2025-09-19-006489-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26492328
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2025-09-19-005592-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26491426
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти поштові немарковані- ID: UA-2025-02-19-004492-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24475777
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти поштові немарковані- ID: UA-2024-11-13-012518-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23239634
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку формату А4- ID: UA-2024-11-12-011798-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23221419
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку формату А4- ID: UA-2024-10-29-012579-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23064442
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти поштові немарковані- ID: UA-2024-10-03-009998-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22783397
Національна школа суддів України ЄДРПОУ: 37451388ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -