• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Печатка гербова

Завершена

500.00 UAH без ПДВ
Номер: d7722f9477604e748bde6a9aacaf509f
Внутрішній номер закупівлі: 27699081
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-22-012984-a   
Замовник: Національна школа суддів України
Контактна особа: Панасенко Ірина Володимирівна +380445970936 prrozoro@ukr.net http://www.nsj.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30192153-8 ШтампиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-13-013639-a; UA-2025-11-28-005969-a
Очікувана вартість: 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Печатка гербова
Код ДК 021:2015: 30192153-8 Штампи
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2025
Місце постачання 01032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, 120 - а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваль Михайло Георгійович
Ціна пропозиції 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2025 14:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fce37fc7443a45bf9056454ba16c3f61
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-22-012984-a-c1
Постачальник: ФОП Коваль Михайло Георгійович
Номер договору: 47-г
Сума договору: 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 22.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір