-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-006004-a
Завершена
46 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
41d55eaf22ac4ec9b57fd86eea31d902
Внутрішній номер закупівлі:
29450813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-006004-a
Замовник:
Національна школа суддів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451388
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Липська 16-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасенко Ірина Володимирівна +380445970936 prrozoro@ukr.net http://www.nsj.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:59 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:59 - 15.06.2026 10:00
Аукціон:
16.06.2026 13:31 - 16.06.2026 13:55
Період кваліфікації:
16.06.2026 13:55 - 18.06.2026 14:11
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 600.00 Офісне устаткування та приладдя різне