-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печатка гербова
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-005969-a
Торги не відбулися
500.00
UAH з ПДВ
Номер:
506a6dc6f2544adf89eb94c1899ec73c
Внутрішній номер закупівлі:
27314250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-005969-a
Замовник:
Національна школа суддів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451388
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Липська 16-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасенко Ірина Володимирівна +380445970936 prrozoro@ukr.net http://www.nsj.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30192153-8 ШтампиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 11:55 - 05.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 11:55 - 08.12.2025 10:00
Аукціон:
з 09.12.2025 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500.00 Печатка гербова