-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Магнітно-маркерна дошкаSector magnetic- ID: UA-2026-07-10-004118-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29783952
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фліпчарт магнітно-маркерний на підставці- ID: UA-2026-06-30-002809-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29686107
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Майно спеціального призначення (папір рулонний для друку)- ID: UA-2026-06-26-000413-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29658040
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магнітно-маркерна дошка- ID: UA-2026-06-22-012045-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613742
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку- ID: UA-2026-06-12-000407-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29516916
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку- ID: UA-2026-05-30-000226-a
- Дата створення : 30.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29387433
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фліпчарт магнітно-маркерний на підставці- ID: UA-2026-05-19-006646-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29267342
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магнітно-маркерна дошка- ID: UA-2026-04-24-000120-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29027971
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Майно спеціального призначення (Фліпчарт магнітно-маркерний на підставці для навчальної ла...×-
Майно спеціального призначення (Фліпчарт магнітно-маркерний на підставці для навчальної лабораторії)
- ID: UA-2026-04-15-012034-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28927761
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Бейдж-ідентифікатор, рамка А4, файл А4- ID: UA-2026-04-10-008145-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28891713
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Клей ПВА- ID: UA-2026-04-08-014426-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28870017
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку та фотопапір- ID: UA-2026-03-21-000417-a
- Дата створення : 21.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28683492
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клей ПВА- ID: UA-2026-03-18-005449-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28643276
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бейдж-ідентифікатор, рамка а4, файл а4- ID: UA-2026-03-18-000150-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28637834
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бейдж-ідентифікатор, рамка а4, файл а4- ID: UA-2026-03-09-000381-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28532701
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -