-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-000407-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6bdcdc8514894f5cabde80a091f295a9
Внутрішній номер закупівлі:
29516916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-000407-a
Замовник:
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова
×
-
Код ЄДРПОУ:
08183359
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Латко +380977175976 i_latko@post.mil.gov.ua http://www.zvir.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 09:11 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 09:11 - 27.06.2026 00:00
Аукціон:
29.06.2026 14:32 - 29.06.2026 14:55
Період кваліфікації:
29.06.2026 14:55 - 03.07.2026 11:28
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 000.00 Папір для друку