• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Папір для друку

Завершена

50 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9d613d6e11fb487a8a24c29054317461
Внутрішній номер закупівлі: 29387433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-30-000226-a   
Замовник: Житомирський військовий інститут С. П. Корольова
Контактна особа: Ірина Латко +380977175976 i_latko@post.mil.gov.ua http://www.zvir.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.05.2026 11:55 - 04.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2026 11:55 - 07.06.2026 00:00
Аукціон: 08.06.2026 15:30 - 08.06.2026 15:59
Період кваліфікації: 08.06.2026 15:59 - 17.06.2026 08:20
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 000.00 Папір для друку