-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магнітно-маркерна дошка
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-012045-a
Торги не відбулися
4 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
30a08ab60b8349ccaf5ddd906cbaf379
Внутрішній номер закупівлі:
29613742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-012045-a
Замовник:
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова
×
-
Код ЄДРПОУ:
08183359
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, пр. Миру, 22, ЖВІ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Латко +380977175976 i_latko@post.mil.gov.ua http://www.zvir.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 16:34 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 16:34 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 500.00 Магнітно-маркерна дошка