-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярське приладдя, папір код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя р...×-
Канцелярське приладдя, папір код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
- ID: UA-2018-08-07-000669-a
- Дата створення : 07.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2372249
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устатку...×-
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
- ID: UA-2018-08-07-000631-a
- Дата створення : 07.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2301270
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устатку...×-
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне».
- ID: UA-2018-04-25-002157-a
- Дата створення : 25.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2039452
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярське приладдя)- ID: UA-2017-12-18-002324-b
- Дата створення : 18.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1472624
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір, дрібне канцеляр...×-
Код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір, дрібне канцелярське приладдя)
- ID: UA-2017-11-27-002438-b
- Дата створення : 27.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1371824
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір, дрібне канцелярське приладдя)- ID: UA-2017-11-06-000128-b
- Дата створення : 06.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1344176
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір, дрібне канцелярське приладдя)- ID: UA-2017-09-28-001444-a
- Дата створення : 28.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1244804
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір, дрібне канцелярське приладдя)- ID: UA-2017-09-28-001087-a
- Дата створення : 28.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1182634
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 „30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне” (30199230-1 Конверти)- ID: UA-2017-02-22-000658-a
- Дата створення : 22.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 688902
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти марковані ДК 021:2015 “30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне” (30199...×-
Конверти марковані ДК 021:2015 “30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне” (30199230-1 конверти) ; “22410000-7 Марки”
- ID: UA-2017-02-22-000260-c
- Дата створення : 22.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 595991
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30199000-0 ДК 016-2010 "17.23.1 Вироби канцелярські, паперові"- ID: UA-2016-11-22-001448-a
- Дата створення : 22.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 332183
Апеляційний суд Рівненської області ЄДРПОУ: 02893096ДК 021:2015: 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові виробиЗавершена -