-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя, папір код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
Тендер Prozorro UA-2018-08-07-000669-a
Кількість товару – згідно технічних вимог тендерної документації
Торги не відбулися
195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 950.00 UAH
Номер:
50927f6ff89741a39605104ef62127a0
Внутрішній номер закупівлі:
2372249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-07-000669-a
Замовник:
Апеляційний суд Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02893096
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Шкільна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Воробйова +380362266838 inbox@rva.court.gov.ua http://rva.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 950.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2018 12:42 - 12.08.2018 17:30
Період прийому пропозицій:
07.08.2018 12:42 - 22.08.2018 17:30
Аукціон:
23.08.2018 12:07 - 23.08.2018 12:28
Період кваліфікації:
23.08.2018 12:28 - 04.09.2018 17:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Канцелярське приладдя, папір код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
Кількість
90 одиниця
Період постачання
до 21.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ромус-Поліграф"
Оскарження: 23.08.2018 12:28 - 08.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25551379
-
Контактна особа:
ТОВ "Ромус-Поліграф" 0673736393 romus.poligraf@i.ua http://www.romus.com.ua
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 81
Оскарження: 23.08.2018 12:28 - 08.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
167 303.94 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.08.2018 17:15
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИРЕКТ ОФІС СЕРВІС"
Оскарження: 28.08.2018 17:15 - 15.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136522
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИРЕКТ ОФІС СЕРВІС" +380676221165 SALE7.DP@DO-SERVICE.COM.UA
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49005, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА, будинок 11, офіс 21
Оскарження: 28.08.2018 17:15 - 15.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
164 951.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 001.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.09.2018 17:35
Документи
25
Скарги
0