-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
Тендер Prozorro UA-2018-08-07-000631-a
Кількість товару – 8 500 штук, а саме: - конверти поштові С-4 – 1 500 штук; - конверти поштові С-6 – 6 000 штук; - конверти поштові С-5 – 700 штук; - конверти немарковані із цупкого світлонепроникного паперу - 300 штук.
Торги не відбулися
8 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 89.00 UAH
мін. крок: 1% або 89.00 UAH
Номер:
e103ec74bfa44094b6b9da9b4c1899e0
Внутрішній номер закупівлі:
2301270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-07-000631-a
Замовник:
Апеляційний суд Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02893096
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Шкільна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Воробйова +380362266838 inbox@rva.court.gov.ua http://rva.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
89.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2018 12:29 - 12.08.2018 17:30
Період прийому пропозицій:
07.08.2018 12:29 - 22.08.2018 17:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне».
Кількість
8500 штуки
Період постачання
до 21.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ромус-Поліграф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25551379
-
Контактна особа:
ТОВ "Ромус-Поліграф" 0673736393 romus.poligraf@i.ua http://www.romus.com.ua
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 81
Початкова пропозиція
8 622.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 622.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0