-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя)- ID: UA-2026-08-26-010027-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30201671
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Розхідні матеріали до п...×-
ДК 021:2015: - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Розхідні матеріали до принтеру етикеток)
- ID: UA-2026-08-25-010293-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30187668
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеКваліфікаціявід початку періоду пройшло 13 годин
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Фарбувальні стрічки (рібо...×-
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Фарбувальні стрічки (рібони) та самоклейні поліпропіленові етикетки для принтерів друку етикеток)
- ID: UA-2026-07-02-007010-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29716261
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Фарбувальні стрічки (рібо...×-
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Фарбувальні стрічки (рібони) та самоклейні поліпропіленові етикетки для принтерів друку етикеток)
- ID: UA-2026-06-04-012744-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29442892
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Стрічка/плівка/рібон, сумі...×-
ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Стрічка/плівка/рібон, сумісна з друкуючими пристроями АР Itineris Diapath)
- ID: UA-2026-03-13-011677-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28604074
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку, А4, 80 г/м²...×-
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий)
- ID: UA-2026-03-11-012608-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28574548
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та прил...×-
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (поштові конверти)
- ID: UA-2026-02-13-010346-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28301099
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Риббон для аппарату маркув...×-
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Риббон для аппарату маркування гістологічних касет)
- ID: UA-2025-04-08-008953-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24951323
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ РАКУ" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та прил...×-
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські матеріали)
- ID: UA-2025-04-01-010302-a
- Дата створення : 01.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24883263
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та прил...×-
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (поштові конверти)
- ID: UA-2025-02-25-006541-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24534238
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий- ID: UA-2025-01-15-014563-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24036911
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та прилад...×-
Закупівля товару визначеного за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий)
- ID: UA-2025-01-15-013848-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24036211
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Закупівля товару за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Па...×-
Закупівля товару за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий)
- ID: UA-2024-09-13-001805-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22576312
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Закупівля товару за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Па...×-
Закупівля товару за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий)
- ID: UA-2024-09-10-013557-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22545454
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А3, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий- ID: UA-2024-09-10-011604-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22543443
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги відмінено -