• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Розхідні матеріали до принтеру етикеток)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 10 годин
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 10 годин

80 626.00 UAH без ПДВ
Номер: 3b2ba57c2763428dbc4e807390fcbed3
Внутрішній номер закупівлі: 30187668
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-010293-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Контактна особа: Едуард Оскольський +380506421030 eduard.oskolskyy@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 626.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 15:35 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 15:35 - 02.09.2026 10:00
Аукціон: з 03.09.2026 12:24
Період кваліфікації: з 02.09.2026 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 626.00 Розхідні матеріали до принтеру етикеток