-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Розхідні матеріали до принтеру етикеток)
Оголошено тендер
96 751.20
UAH
Номер:
3f77bac431664fa19a9899512ddf160f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-007216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 751.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Розхідні матеріали до принтеру етикеток)
Примітки:
Розхідні матеріали повинні бути сумісними з принтером етикеток "Ventana E-Bar Label Printer"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.08.2026 12:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Рулон чистих наклейок 1 рулон, 500 наклейок
Кількість
7 рулон
Період постачання
(не задано)
Стрічка для E-Bar принтера 1 рулон, 8100 наклейок
Кількість
2 рулон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 751.20 UAH