-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Фарбувальні стрічки (рібони) та самоклейні поліпропіленові етикетки для принтерів друку етикеток)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-012744-a
Торги не відбулися
32 328.00
UAH з ПДВ
Номер:
966673de0bd640b48b2a06982c59934d
Внутрішній номер закупівлі:
29442892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-012744-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Оскольський +380506421030 eduard.oskolskyy@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 328.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 16:27 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 16:27 - 12.06.2026 10:00
Аукціон:
з 15.06.2026 11:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 328.00 Фарбувальні стрічки (рібони) та самоклейні поліпропіленові етикетки для принтерів друку етикеток