-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Фарбувальні стрічки (рібони) та самоклейні поліпропіленові етикетки для принтерів друку етикеток)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-007010-a
Завершена
32 328.00
UAH з ПДВ
Номер:
10a9310acbf74689986d104968fa3654
Внутрішній номер закупівлі:
29716261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-007010-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гнатюк +380992213435 nataliia.hnatiuk@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
32 328.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка/плівка/рібон Resin Tex Premium 57мм x 74 м OUT, або еквівалент
Кількість
98 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Етикетки поліпропіленові для термотрансферного друку із захисним покриттям 25 мм х 20 мм
Кількість
100 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Етикетки поліпропіленові для термотрансферного друку із захисним покриттям 40 мм х 25 мм
Кількість
100 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРНІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39742370
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ САБУРОВА будинок 3-Б квартира 112
Ціна пропозиції
32 328.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2026 14:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
901185e1bd3a49fe9117e0fae1ec1d45
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-02-007010-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРНІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39742370
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ САБУРОВА будинок 3-Б квартира 112
Номер договору:
347/2026
Сума договору:
32 328.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
26 940.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.06.2026 14:47
Статус:
Підписаний