-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-10-05-009633-a
- Дата створення : 05.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15507809
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-09-15-005325-a
- Дата створення : 15.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15343084
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-08-22-010335-a
- Дата створення : 22.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15163115
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-08-11-009705-a
- Дата створення : 11.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15089079
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-07-28-003105-a
- Дата створення : 28.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14988825
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-07-27-005552-a
- Дата створення : 27.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14982524
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста- ID: UA-2022-07-18-004236-a
- Дата створення : 18.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14920896
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03221000-6 ОвочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста- ID: UA-2022-07-18-003800-a
- Дата створення : 18.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14920460
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03221000-6 ОвочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-07-06-007677-a
- Дата створення : 06.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14858089
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста- ID: UA-2022-05-07-000043-a
- Дата створення : 07.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14586281
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качаннаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-04-06-000692-a
- Дата створення : 06.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14466580
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-03-18-000528-b
- Дата створення : 18.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14386103
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (овочі та фрукти)- ID: UA-2021-05-17-015162-b
- Дата створення : 17.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9907179
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (овочі та фрукти)- ID: UA-2021-04-30-001872-b
- Дата створення : 30.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9744488
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (овочі та фрукти)- ID: UA-2021-04-14-005593-c
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9518134
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -