• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (овочі та фрукти)

Торги не відбулися

448 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 240.00 UAH
Номер: 5f7ecd589a4b4fc582f7d9f6d1b1ff96
Внутрішній номер закупівлі: 9744488
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-30-001872-b   
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Контактна особа: Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 448 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 240.00 UAH
Період уточнення: 30.04.2021 10:51 - 06.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2021 10:51 - 16.05.2021 00:00
Аукціон: з 17.05.2021 13:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк столовий
Код ДК 021:2015: 03221111-7 Буряк
Кількість 5256 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Морква
Код ДК 021:2015: 03221112-4 Морква
Кількість 3942 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Капуста свіжа
Код ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качанна
Кількість 9885 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Цибуля
Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля
Кількість 3942 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Огірки свіжі
Код ДК 021:2015: 03221270-9 Огірки
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Помідори
Код ДК 021:2015: 03221240-0 Помідори
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Часник
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 365 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Яблука
Код ДК 021:2015: 03222321-9 Яблука
Кількість 5000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Груші
Код ДК 021:2015: 03222322-6 Груші
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Сливи
Код ДК 021:2015: 03222334-3 Сливи
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Черешня
Код ДК 021:2015: 03222333-6 Вишні та черешні
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Полуниця
Код ДК 021:2015: 03222313-0 Полуниця
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Кавун
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Виноград
Код ДК 021:2015: 03222340-8 Виноград
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Вишня
Код ДК 021:2015: 03222333-6 Вишні та черешні
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті