-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (овочі та фрукти)
Тендер Prozorro UA-2021-04-14-005593-c
Торги не відбулися
448 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 240.00 UAH
Номер:
0ee5a95c85ab4040a34b01b5571ceca9
Внутрішній номер закупівлі:
9518134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-14-005593-c
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
448 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 240.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2021 17:08 - 20.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2021 17:08 - 30.04.2021 00:00
Аукціон:
з 30.04.2021 15:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк столовий
Кількість
5256 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Морква
Кількість
3942 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Капуста свіжа
Кількість
9885 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цибуля
Кількість
3942 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Огірки свіжі
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Помідори
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Часник
Кількість
365 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Яблука
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Груші
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Сливи
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Черешня
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Полуниця
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Кавун
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Виноград
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Вишня
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985103630
-
Контактна особа:
Сергій Окіпняк +380685938500 okripnyak@i.ua
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, село Рукшин, село Рукшин
Початкова пропозиція
438 475.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
438 475.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0