• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (овочі та фрукти)

Завершена

448 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 67965f7c393a4e1baff3260e2a689760
Внутрішній номер закупівлі: 9907179
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-17-015162-b   
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Контактна особа: Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників № UA-2021-04-30-001872-b та № UA-2021-04-14-005593-c, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п. 1 ч. 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі).
Очікувана вартість: 448 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк столовий
Код ДК 021:2015: 03221111-7 Буряк
Кількість 5256 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Морква
Код ДК 021:2015: 03221112-4 Морква
Кількість 3942 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Капуста свіжа
Код ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качанна
Кількість 9885 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Цибуля
Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля
Кількість 3942 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Огірки свіжі
Код ДК 021:2015: 03221270-9 Огірки
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Помідори
Код ДК 021:2015: 03221240-0 Помідори
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Часник
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 365 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Яблука
Код ДК 021:2015: 03222321-9 Яблука
Кількість 5000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Груші
Код ДК 021:2015: 03222322-6 Груші
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Сливи
Код ДК 021:2015: 03222334-3 Сливи
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Черешня
Код ДК 021:2015: 03222333-6 Вишні та черешні
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Полуниця
Код ДК 021:2015: 03222313-0 Полуниця
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Кавун
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Виноград
Код ДК 021:2015: 03222340-8 Виноград
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
Вишня
Код ДК 021:2015: 03222333-6 Вишні та черешні
Кількість 200 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ

Оскарження: 17.05.2021 20:31 - 28.05.2021 00:00
Ціна пропозиції 446 850.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.05.2021 20:31
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ea21ddbb04404270bd70baa2938c4267
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-17-015162-b-b1
Постачальник: ФОП ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ
Номер договору: 124
Сума договору: 446 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 31.05.2021 11:00
Статус:
Виконаний
jpg
Додаткова угода.jpg
p7s
sign.p7s
jpg
Додаткова угода.jpg
p7s
sign.p7s