-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Відеокамера для волейболу пляжного (наказ 1518) (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу)
Тендер Prozorro UA-2021-05-21-000806-b
Торги не відбулися
34 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
Період уточнення:
21.05.2021 09:08 - 29.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим