• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Відеокамера для волейболу пляжного (наказ 1518) (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу)

Торги не відбулися

34 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
Номер: a0db2949309c4111a7ef92ab2d49169b
Внутрішній номер закупівлі: 9978567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-21-000806-b   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Градомська Людмила Вікторівна +380442898422 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 170.00 UAH
Період уточнення: 21.05.2021 09:08 - 29.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2021 09:08 - 08.06.2021 00:00
Аукціон: з 08.06.2021 12:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеокамера
Код ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворення
Кількість 2 комплект
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Еспланадна, 30-б На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ВИНИЧУК АРТЕМ ЮРІЙОВИЧ
Початкова пропозиція 28 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 160.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0